Kontakter

Hovedkontor - Malmö

På hovedkontoret i Malmö utvikler vi forretningskonseptet, sortiment, produkter samt vår markedskommunikasjon.

Adress

Lovartsgatan 10
211 74 Malmö
Sverige

Markedskoordinator & pressekontakt

Linnéa Lindh
+46 40 - 663 32 45
linnea.lindh@norrgavel.se

Marknadsjef

Sofie Richter
+46 40 - 667 53 59
sofie.richter@norrgavel.se

E-Commerce Manager

Isabelle Bexenius
+46 40 - 667 53 51
isabelle.bexenius@norrgavel.se

IT- och systemstøtte

David Richter
+46 40 - 663 32 40
david.richter@norrgavel.se

Head Customer Experience

Dino Jahic
+46 40 - 667 53 54
dino.jahic@norrgavel.se

Kundeservice

kundeservice@norrgavel.no

Innkjøpsjef Innredningsdetaljer & møbeltekstil

Michael Uebel
+46 40 - 663 32 43
michael.uebel@norrgavel.se

Innkjøpsassistent

Irene Toreheim
+46 40 - 667 53 58
irene.toreheim@norrgavel.se

Produktutvikling Møbler

Tomas Fröding
+46 40 - 667 53 57
tomas.froding@norrgavel.se

VD

Christer Olsson
christer.olsson@norrgavel.se

Formgiver og grunnlegger

Nirvan Richter


Produksjon - Lammhult

I Lammhult skjer overflatebehandling, montering og en del tapetsering. Det er også der vi utfører kvalitetskontroll og legger siste hånden på hvert enkelt møbel. Ordrehåndteringen og økonomiavdeling finnes også i huset.

Adress

Växjövägen 42
363 45 Lammhult
Sverige

Innkjøp- og Logistikksjef

Björn Ivarsson
+46 472 - 26 99 76
bjorn.ivarsson@norrgavel.se

Produksjonssjef

Jonas Lundin
jonas.lundin@norrgavel.se

Økonomisjef

Johanna Jansson
+46 472-26 99 72
johanna.jansson@norrgavel.se