Kontakt oss

Vær så snill å bær over med møbler som ikke er mulig å skape like fritt som i butikk, litt vel små bilder av tekstiler osv. Vi kommer til å bygge på etterhvert! På hjemmesiden viser vi i første rekke Norrgavels egne innredningsdetaljer.

I butikken finner du et stort sortiment av utvalgte produkter fra andre varemerker; tepper, lamper, såper, keramikk, rammer, produkter å dekke bord med og mye mer.

Kontakt butikken i Oslo dersom du har spørsmål om produkter eller levering.
23 69 91 02
oslo@norrgavel.no


Hovedkontor - Malmö

På hovedkontoret i Malmö utvikler vi forretningskonseptet, sortiment, produkter samt vår markedskommunikasjon.

Adress

Lovartsgatan 10
211 74 Malmö
Sverige

VD

Christer Olsson
christer.olsson@norrgavel.se

Marknadsjef / Webb

Sofie Richter
040 - 667 53 59
sofie.richter@norrgavel.se

Markedskoordinator / Presse

Linnéa Lindh
040 - 667 53 51
linnea.lindh@norrgavel.se

E-Commerce Assistant Manager

Isabelle Bexenius
040 - 667 53 51
isabelle.bexenius@norrgavel.se

Produktsjef / Produktutvikling Møbler

Tomas Fröding
040 - 667 5357
tomas.froding@norrgavel.se

Innkjøpsjef Innredningsdetaljer & møbeltekstil

Inger Wibell Kähr
040 - 667 53 52
inger.w.kahr@norrgavel.se

Innkjøpere Innredningsdetaljer / Varemerker

Rebecka Janerheim
040 - 667 53 58
rebecka.janerheim@norrgavel.se

Innkjøpsassistent

Emelie Caiberth
040 - 667 53 58
emelie.caiberth@norrgavel.se

Formgiver og grunnlegger

Nirvan Richter


Produksjon - Lammhult

I Lammhult skjer overflatebehandling, montering og en del tapetsering. Det er også der vi utfører kvalitetskontroll og legger siste hånden på hvert enkelt møbel. Ordrehåndteringen og økonomiavdeling finnes også i huset.

Adress

Växjövägen 42
363 45 Lammhult
Sverige

Innkjøp- og Logistikksjef

Björn Ivarsson
0472 - 26 99 76
bjorn.ivarsson@norrgavel.se

Økonomi / Regnskap

Anna Tillmar
0472 - 26 99 72
anna.tillmar@norrgavel.se

Økonomi / Regnskap

Louise Einvall
0472 - 26 91 81
louise.einvall@norrgavel.se